CZERWIEC

Koniec roku szkolnego

22.06.2018 r.

Nie wiadomo kiedy minął cały rok szkolny. Nie zawsze było lekko, wszyscy zdaliśmy do następnej klasy i po wakacjach spotkamy się już w klasie drugiej. 

Życzymy wszystkim udanych wakacji i wspaniałego wypoczynku! 


Czas na nagrody

21.06.2018 r.

Przyszedł czas na wręczenie nagród za różne konkursy i medali za superzachowanie. Cieszymy się, że sporo dzieci z naszej klasy takie wyróżnienia otrzymało. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!


Urodziny Kuby

21.06.2018 r.

Kuba, życzymy Ci samych wspaniałości, zdrówka, pięknych prezentów i spełnienia marzeń. 100 lat! 


Wspieramy naszych piłkarzy

19.06.2018 r.

Dzisiaj nasi piłkarze grają bardzo ważny mecz. Trzymamy za nich kciuki i bardzo kibicujemy!


Kolejna nagroda

14.06.2018 r.

Tym razem nagrodę za udział w konkursie plastycznym "Kwiatki na dzień matki " zdobyła Maja P. Serdecznie gratulujemy! 


Wycieczka do Kamionki

13.06.2018 r.

Wycieczka do Wioski Garncarskiej w Kamionce była strzałem w dziesiątkę! Nie dość, że wspaniale się bawiliśmy budując z klocków domki dla owadów, to jeszcze własnoręcznie lepiliśmy różne rzeczy z gliny, które mogliśmy zabrać do domu.  Było fantastycznie! 


Świetlicowy Dzień Talentów

08.06.2018 r.

Tego dnia mogliśmy zaprezentować swoje talenty. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!


Lubimy lody!

07.06.2018 r.

Koniec roku tuż, tuż, więc wybraliśmy się na smakowite lody do cukierni "Złoty klucz". Lody smakowały wyśmienicie. Później przespacerowaliśmy się pod Wysoką Bramą, która spełnia pomyślane w czasie przejścia marzenia.


Sportowy Dzień Dziecka

06.06.2018 r.

Dzień Dziecka spędziliśmy bardzo aktywnie. Uczestniczyliśmy w wielu konkurencjach. W przerwach między zawodami mogliśmy spróbować pysznych wypieków naszych rodziców, lodów i pieczonych kiełbasek. Wszystkiemu przyglądały się bardzo zainteresowane kaczuszki, które wylądowały na środku szkolnego boiska! To był niezapomniany dzień!


Dż - jak dżem

05.06.2018 r.

Koniec z poznawaniem liter! Dzisiaj poznaliśmy ostatni dwuznak "dż" i uczciliśmy to spałaszowaniem świeżutkich bułeczek z dżemem śliwkowym wykonanym przez panią Violę. Było smacznie i wesoło!


Plakaty na Dzień Sportu

05.06.2018 r.

Przygotowania do Dnia Sportu idą na całego! Nie tylko ćwiczymy sprawność, ale również przygotowujemy dopingujące hasła. Bardzo się staramy.