MAJ

Pluszaki- finał akcji

29.05.2018 r.

Dzisiaj gościliśmy panie ze Szpitala Dziecięcego, którym przekazaliśmy zebrane pluszaki w ramach akcji "Podaruj pluszaka dla chorej dziewczynki lub chorego chłopaka". Panie były zachwycone pięknymi maskotkami, a przede wszystkim tym, że wszystkie były nowiutkie, co w przypadku tak chorych dzieci jest niezmiernie ważne. Pięknie dziękujemy wszystkim dzieciom, im Rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie i wielkie serce!


Gorączka złota

29.05.2018 r.

Cały rok zbieraliśmy "złote" monety. Okazało się, że uzbieraliśmy 8 kilogramów. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc wielu dzieciom. 


Imieniny Oli

18.05.2018 r.

Oleńko, wszyscy życzymy Ci dużo, dużo zdrówka, szczęścia, wielu przyjaciół i spełnienia marzeń. 100 lat!


Plakaty - zbieramy pluszaki

16.05.2018 r.

Nasza klasa wraz z klasą III e organizuje w całej szkole akcję zbierania pluszaków dla dzieci z oddziału onkologicznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Mamy nadzieję, że prezenty na Dzień Dziecka ucieszą chore dzieci. Dzisiaj wykonaliśmy plakaty zachęcające naszych szkolnych kolegów do udziału w tej wspaniałej akcji.


Wizyta przyszłych pierwszoklasistów

15.05.2018 r.

Gościliśmy dzisiaj dzieci z zaprzyjaźnionego z naszą szkołą przedszkola nr 19. Mali goście obejrzeli klasę, podręczniki, porysowali, a nawet liczyli. Później odwiedzili bibliotekę i nasz ulubiony plac zabaw. Po minach widać było, że im się u nas podobało!


Zajęcia sportowe w SP 5

08.05.2018 r.

Nauczyciele z SP 5 zaprosili nas na sportowe zajęcia. Pomimo strasznego upału daliśmy radę i wykazaliśmy się znakomitą kondycją oraz sprawnością.