Urodziny Mai

26.03.2018 r.

Maju, życzymy Ci samych szczęśliwości, wielu przyjaciół

i 100 lat!


Śmieszne minki!

22.03.2018 r.

W szkole nie ma czasu na nudę!


Dzień Kolorowej Skarpetki

21.03.2018 r.

Światowy Dzień Osób z zespołem Downa. Dzisiaj zmierzyliśmy się z tą niełatwą tematyką, ale jak się okazało sporo wiedzieliśmy o osobach z tym schorzeniem. Poznaliśmy ciekawe opowiadanie "Mój młodszy brat", a potem kolorowaliśmy skarpetki. 


Dzień otwarty

17.03.2018 r.

Nasza szkoła gościła dzisiaj przyszłych uczniów klas I. Na dzieci czekało wiele miłych atrakcji. W naszej sali mogli własnoręcznie wykonać zabawkę zręcznościową"Żabka". Mamy nadzieję, że podobało się im w naszej szkole!


Dłońmi malowane

16.03.2018 r.


Wystawa prac konkursowych

16.03.2018 r.

Trzymamy kciuki za naszych kolegów!


"Skarbonka"

14.03.2018 r.

Jeszcze dzisiaj Maja, Amelka i Beatka doniosły swoje skarbonki. Projekty skarbonek są bardzo ciekawe! Na zdjęciu wszyscy uczestnicy konkursu. Aż ośmioro dzieci zechciało wziąć udział w konkursie. Brawo!


Konkurs "Skarbonka"

13.03.2018 r.

Bardzo polubiliśmy różne konkursy. Tym razem Julcia, Emilka, Alan, Maciek i Maja wykonali wspaniałe projekty skarbonki.

A oto one:

Prace można przynosić jeszcze do jutra. Zachęcamy!


Kostki w grze!

12.03.2018 r.

Takie małe, niepozorne kosteczki, a tyle emocji z nimi związanych! Na dzisiejszej matematyce tak liczyliśmy, że aż mieliśmy wypieki na policzkach! To dopiero było liczenie! Każdy chciał prawidłowo obliczyć jak najwięcej przykładów. W domu też można się tak pobawić z rodzeństwem, albo z rodzicami. Polecamy!


Warsztaty mydlarskie

07.03.2018 r.

Nic tak nie cieszy, jak własnoręcznie wykonany prezent! Z okazji Dnia Kobiet nasi Rodzice zaprosili panią, która poprowadziła warsztaty mydlarskie. Mieliśmy okazję samodzielnie wykonać kolorowe i zapachowe mydełka. Przy okazji sporo dowiedzieliśmy się o mydle. Było wspaniale!


Miła niespodzianka

06.03.2018 r.

Ale niespodzianka! Okazało się, że w szkolnym konkursie na zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska zajęliśmy I miejsce

i tytuł Klasy Przyjaznej Zwierzakom! Zdobyliśmy aż 98 punktów! W nagrodę Pani Kasia zorganizowała nam spotkanie z panią Anią ze schroniska. Otrzymaliśmy piękny dyplom z podziękowaniem. Pani Ani nie  towarzyszył żaden podopieczny, bo bardzo by się stresował. Natomiast w każdej wolnej chwili można wraz z rodzicami wybrać się do olsztyńskiego schroniska

i zaprosić psa na spacer. Psiaki będą Wam bardzo wdzięczne!


Urodziny Mai

05.03.2018 r.

Majeczko, życzymy Ci samych szczęśliwości, dużo zdrówka

i wielu  przyjaciół.